Про нас

Журнал про красу Beautify.com.ua створений у 2018

Ми – команда експертів і людей, які прагнуть досягти гармонії у всіх аспектах життя. Наш сайт пропонує цінні статті, поради та ресурси, які допоможуть вам зберегти та поліпшити ваше фізичне і психічне здоров’я, розкрити ваш потенціал краси та впровадити йогу в своє повсякденне життя.

Ми підтримуємо цілісний підхід до здоров’я та краси, включаючи різноманітні аспекти життя. Наші статті охоплюють такі теми, як здорове харчування, фізична активність, релаксація та стрес-менеджмент, психологічний стан, краса і догляд за собою.

За допомогою нашого сайту ви зможете дізнатися про різні техніки йоги та медитації, які допоможуть вам зняти напругу, збільшити гнучкість та зосередженість, знизити рівень стресу і покращити якість сну. Ми також пропонуємо поради щодо раціонального харчування, здорового способу життя та натурального догляду за шкірою, волоссям і тілом.

Ми віримо, що здоров’я, краса і йога – це взаємопов’язані аспекти, які допоможуть вам відчути себе найкращою версією себе. Приєднуйтесь до нашої спільноти, дізнавайтеся більше про йогу, здоров’я та красу, і рухайтесь в напрямку більш збалансованого, щасливого та виповненого життя.

З нами можна поспілкуватися в соціальній мережі Facebook – https://www.facebook.com/beautify.com.ua/ та Instagram – https://www.instagram.com/yogawhappiness/