Навесні потрібно змінити догляд за шкірою: що радять косметологи

0
276
красива шкіра
шкіра обличчя

Весна – це час, коли потрібно звернути особливу увагу на догляд за шкірою обличчя. Зі зміною сезону, наша шкіра потребує іншого підходу до догляду. Водночас, існують певні засоби, які можна використовувати протягом всього року, за умови, що шкіра без них не може обійтися.

Щоб уникнути проблем зі шкірою в навесні, потрібно пам’ятати про збільшення кількості сонячних днів та індекс ультрафіолету, який підвищується. Це означає, що косметологи рекомендують зменшити кількість процедур, які можуть спровокувати появу пігментних плям, таких як глибокий пілінг або мезотерапія, особливо якщо ви схильні до гіперпігментації.

Рекомендуємо

Найважливіше правило догляду за шкірою в навесні – використовувати санскрін. Це стосується не тільки обличчя, а також шиї, вух і навіть проділу. Крім того, користуватися кремом із SPF варто не тільки влітку, але й взимку, з меншим захистом.

Однак, є засоби, які потрібно використовувати з особливою обережністю. Матуючі засоби можуть стати ворогами вашої шкіри в навесні. Вони звужують пори, що може призвести до пересихання шкіри та появи комедонів та висипань.

Тому косметологи радять уникати використання матуючих засобів декілька разів на день, особливо якщо помітили збільшення кількості шкірного сала.