Як виглядає найкорисніший сніданок для збереження молодості?

0
271
сніданок
сніданок

Дієтологи продовжують сперечатися про те, яким має бути ідеальний сніданок. Так, один із останніх трендів із цього приводу — б’юті-сніданок, що складається виключно з жирів. Як розумієш, підходить таке далеко не всім!

Сніданок – найважливіший прийом їжі. Саме тому він оточений такою кількістю обговорень. І постійними змінами теорій про те, як повинен виглядати найправильніший і корисний сніданок.

Рекомендуємо

Навіть дієтологи не можуть дійти єдиної думки з цього приводу. І поки одні фахівці радять їсти зранку якнайбільше білків та жирів, інші наполягають на користі мінімалістичного сніданку з кавою та фруктами — мовляв, він найкраще запускає метаболічні процеси.

До того ж, все залежить ще й від твого ранкового апетиту. Багатьом людям після раннього пробудження дуже важко змусити себе їсти особливо щось корисне. Саме тому у дієтологів з’явилася нова теорія про найкорисніший сніданок для «малоїжок». Так, лікарі впевнені, що ранковий прийом їжі можна замінити… шматочком сала!

Сало багате жирними кислотами та складнодоступними жиророзчинними вітамінами (А, Е та D), а також речовинами, які швидко налагоджують роботу ШКТ. Цей продукт вважається одним із найкорисніших для жіночої репродуктивної системи. А значить, і для збереження краси та молодості шкіри!

Експерти радять з’їдати сало без хліба, щоби не уповільнювати корисну дію сала швидкими вуглеводами. Також для посилення ефекту від такого сніданку молодості можна випити чашку кави та закусити її рослинними жирами – наприклад, столовою ложкою лляної чи кокосової олії.

Можливо, такий сніданок справді творить дива з обличчям. Але якщо ти звикла щільно їсти з ранку, можливо, на тебе чекає розчарування.