Секс-іграшки для покращення інтимного життя

0
332

Попри те, що існують природні способи покращити своє сексуальне життя, використання в ньому секс-іграшок може відігравати важливу роль для підтримки сексуального здоров’я людей будь-якої статі та сексуальної орієнтації. Інтимні гаджети здатні урізноманітнити як соло мастурбацію, так і близькість з партнером чи коханою людиною. Їхня популярність зростає з кожним роком: згідно з опитуваннями, відсоток американців, що користуються секс-іграшками, збільшився з 31% у 2016 році до 50% у 2020 році. У цій статті ми зібрали топові іграшки для сексу і мастурбації, які варто спробувати у новому 2023 році.

Секс іграшки створені для того, щоб впливати на різні ерогенні зони нашого тіла. Найкращим девайсом для зовнішньої стимуляції ми вважаємо віброкулю We-Vibe Tango X, що має 8 режимів вібрації та здатна на 2 години безперервної роботи. Віброкулі так називаються через свій дизайн — вони компактні і за виглядом нагадують кулю, тому їх зручно брати з собою у подорож. Вакуумні стимулятори також можна умовно віднести до іграшок для зовнішньої мастурбації, адже вони впливають лише на головку клітора, але ефект від такої стимуляції розповсюджується глибоко на внутрішню частину клітора. Ще однією зручною для подорожей моделлю є вакуумний стимулятор ROMP Free з кришечкою для гігієнічного зберігання і транспортування, що захищає силіконовий розтруб від пилу та бруду. Технологія Pleasure Air безконтактно впливає на клітор за допомогою пульсуючих повітряних хвиль, що за відчуттями нагадує оральні пестощі язиком. Найкращою іграшкою без вібрації можна назвати фалоімітатор Limba від німецького бренду Fun Factory. Ця модель доступна у двох розмірах і має гнучкий стовбур, що дозволяє зафіксувати дилдо у вибраному положенні. Штучний фалос підходить для вагінального та анального проникнення і сумісний з лубрикантами лише на водній основі.

Рекомендуємо

Окремо варто відзначити смарт-іграшки для сексу і мастурбації, адже ми живемо у світі сучасних технологій. Бестселером серед вібраторів в трусики є Lovense Ferri — кліторальний вібратор з дистанційним керуванням через смартфон. Девайс кріпиться до спідньої білизни за допомогою надійного магніту, і має аж 10 режимів вібрації, які можна змінювати у мобільному застосунку Lovense Remote. Для чоловічого задоволення радимо мастурбатор Lovense Gush, який можна використовувати без рук і просто насолоджуватися 10 режимами вібрації. Унікальний дизайн з гнучкими «крилами» робить цю іграшку універсальною для будь-якого розміру пеніса. Існує ще безліч варіантів «розумних» секс-іграшок, які можна придбати як оффлайн в магазині, так і онлайн на сайті (https://lovespace.ua/uk).

Як ми знаємо, історія інтимних іграшок почалася з масажерів для тіла, тож не можемо не згадати сучасну варіацію на цю тему — вібромасажер LELO Smart Wand 2. Він досить коштовний і не має мобільного застосунку, проте мати таку секс-іграшку — це все одно, що мати останню модель Айфону. Шведська компанія LELO відома виробництвом дорослих іграшок преміальної якості, тому ви точно не залишитесь байдужими. Smart Wand 2 можна використовувати як для стимуляції ерогенних зон, так і для розслаблювального масажу м’язів спини, плечей та ніг наприкінці тяжкого робочого дня.