Ідеальна шкіра зсередини: добірка БАДів

0
601
БАД

Більшість корисних мікроелементів, вітамінів і мінералів ми отримуємо з їжею. Якщо раціон харчування різноманітний, містить фрукти, овочі, клітковину, необхідну кількість білків, жирів та інших компонентів, організм буде нормально функціонувати. Але спосіб життя не завжди дає змогу харчуватися правильно, різноманітно і корисно. Тоді це позначається на стані здоров’я, внутрішніх органів, самопочутті, якості сну, волосся, нігтів, шкіри. У такому разі на допомогу приходять БАДи.

Біологічно активні добавки (БАД) 一 це спеціальні харчові добавки, які можуть містити один або кілька вітамінів, мікроелементів, мінералів для повноцінної роботи організму. Якщо ви помітили погіршення стану шкіри або хочете вжити профілактичних заходів, БАДи 一 як варіант для вирішення цієї проблеми. Але на які добавки варто звернути увагу?

Комплекси вітамінів і мінералів для краси

Рекомендуємо

Вітамінні комплекси 一 найкращий варіант для вживання, якщо особливих відхилень і дефіцитів в організмі не виявлено. Вони найчастіше містять від 3-х до 10 активних речовин, які взаємно доповнюють і посилюють дію один одного. У таких комплексах дозування кожної речовини досить низьке, тому з ними складно отримати гіпервітаміноз (надлишки вітамінів в організмі, що також несприятливо позначається на стані здоров’я). Але такий мікс компонентів дає змогу максимально заповнити дефіцити.

Бестселером комплексних БАДів є вітаміни NOW foods. Now Foods 一 це американська компанія, яка з 1968 року займається виробництвом продукції для підтримання краси і здоров’я організму. Також це світовий лідер з виробництва БАДів і спортивного харчування. Їхня продукція відрізняється високою якістю та ефективністю, які підтверджують численні клінічні дослідження. Для шкіри чудовим варіантом буде комплекс Now Foods Solutions Clinically Advanced Hair, Skin & Nails. Він містить біотин, вітаміни А, В12, Е, С, мідь, цинк, ніацин, рибофлавін, тіамін та інші корисні компоненти. У комплексі вони можуть покращувати стан шкіри, волосся і нігтів. Цю добавку також можна придбати у веганському форматі.

Також особливу популярність має комплекс вітамінів Solgar Skin, Nails & Hair. Solgar 一 це також американський бренд, який з 1947 виробляє на 100 % натуральні БАДи преміум-класу. Їхня продукція відрізняється бездоганною якістю, максимальною натуральністю формул, високою ефективністю. Її виробляють із урахуванням інноваційних технологій. Комплекс для шкіри містить вітамін С, цинк, мідь, кремній та інші активні компоненти. Ці таблетки можуть покращувати стан шкіри, волосся і нігтів, зміцнювати їх, помітно покращувати зовнішній вигляд.

21st century Hair, Skin & Nails 一 ще один варіант високоякісного комплексу вітамінів. 21st century 一 це молодий американський бренд, але за короткий час на ринку він уже став одним із найбільших виробників БАДів. Їхня натуральна продукція відповідає світовим стандартам якості. Комплекс для шкіри, нігтів і волосся містить понад 20 активних компонентів, серед них 一 біотин, кальцій, колаген, магній, цинк, фосфор, вітаміни А, Е, В12, В6, С, D3 та інші. Вони можуть комплексно впливати на стан організму, зокрема поліпшувати стан шкіри.

На які комплексні добавки також варто звернути увагу?

  • Bluebonnet Nutrition Beautiful Ally Hair, Skin & Nails;
  • New Chapter Hair, Skin and Nails;
  • Swiss Energy Beauty Complex Hair, Nail & Skin;
  • NaturesPlus Herbal Actives Hair, Skin & Nails.

Колаген

Для шкіри також підійдуть біодобавки колагену, адже після 25 років організм значно менше виробляє його самостійно. Тоді з’являються зморшки, а шкіра стає млявою та в’ялою. Колаген 一 це основний білок сполучної тканини. Він добре засвоюється в організмі, якщо немає проблем із ШКТ і засвоєнням білка. Для шкіри відмінним варіантом буде гідролізований колаген 1 і 3 типів (вони відповідають за еластичність, м’якість, гладкість і пружність шкіри). Цю добавку слід приймати курсом 1-3 місяці. Для максимальної ефективності краще поєднувати прийом колагену з магнієм або мінералами, наприклад, колоїдним. Колаген може бути рибним, рослинним і тваринним 一 це справа смаку. Також для себе можна вибрати зручну форму випуску: капсули, таблетки, порошок, рідина. Ось кілька варіантів добавок колагену, які можуть вам сподобатися:

  • Neocell Beauty Infusion Collagen Type 1 and 3;
  • Noble Health Collagen + Ceratin;
  • Dr. Frei Collagen;
  • Noble Health Collagen;
  • Neocell Derma Matrix Collagen Skin Complex.

Біотин

Біотин (вітамін В7) 一 це ще один важливий для шкіри мікроелемент. Він виробляється мікрофлорою кишечника, але якщо ця функція порушена, з’являються ознаки його дефіциту: сухість і шорсткість шкіри, випадіння волосся, ламкість нігтів і т. д. Цей вітамін бере участь у клітинному метаболізмі, роботі сальних і потових залоз, регулюванні білкового балансу. Також біотин впливає на синтез колагену в організмі. Тому його дефіцит значно впливає на здоров’я і стан шкіри. Біотин цих брендів заслуговує на особливу увагу: Now Foods, Solgar, 21st century, Bluebonnet Nutrition.

Для шкіри також будуть корисними омега-3, добавки з цинком, вітамінами А, С, Е, К, D та ін. Не забувайте, що самолікування може бути шкідливим для здоров’я. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб прийом БАДів був максимально корисним для вас, а результат у дзеркалі тішив якомога довше.