Йога для розслаблення спини вранці

0
166
Йога
Йога для розслаблення спини вранці

Початок ранку є ідеальним часом для виконання йога-практики, яка допоможе вам розслабити спину та підготувати своє тіло до нового дня. Ранкова йога-практика може забезпечити вам енергію, зосередженість та здоровий початок дня.

У цій статті ми представимо вам ефективну йога-практику для розслаблення спини вранці, яка допоможе вам почуватися розкріпаченими, гнучкими та готовими до нових викликів.

  1. Початкова поза (Balasana): Розпочніть вашу ранкову йога-практику з пози Баласана, або пози Дитини. Сідайте на п’ятах, розсунувши коліна на ширину бедер. Нахиліть тіло вперед і витягніть руки вперед, витягнувши пальці вперед. Утримуйте позу протягом 5-10 глибоких дихань, розслаблюючи спину та дозволяючи м’язам розслабитися.
  2. Кіт-корова (Marjaryasana-Bitilasana): Продовжуйте вашу йога практику з послідовності Кіт-корова. Почніть на чотирьох кінцівках, з руках прямо під плечима та колінах під стегнами. При вдиху опустіть живіт вниз, підніміть голову та зробіть легке вигинання спини вгору (поза Корови). При видиху, згорніть живіт вгору, округліть спину та притягніть плечі до кульми, знижуючи голову (поза Кота). Повторюйте цю послідовність 5-10 разів, синхронізуючи рухи з диханням.
  3. Розтяжка сторонами (Parsva Balasana): Сідайте на п’ятах, потім витягуйте праву руку вперед, над головою, і поставте ліву руку на підлогу поруч з правим коліном. Здавите праве стегно до лівого боку, зберігаючи рівномірне дихання. Утримуйте позу протягом 5-8 дихань, потім повторіть на протилежну сторону.
  4. Коліна-груди (Apanasana): Ляжте на спину, зігніть коліна та притягніть їх до грудей. Пригорніть руки навколо ніг, або покладіть їх на гомілки. Розслабте спину, дихаючи глибоко та рівномірно. Утримуйте позу протягом 5-10 дихань, відчуваючи розслаблення та розтягування м’язів спини.
  5. Шарова поза (Supta Matsyendrasana): Ляжте на спину, розтягнувши руки в сторони. Згорніть праве коліно та притягніть його до грудей, потім повільно опустіть його вліво, спрямовуючи праву стегнову кістку до підлоги. Утримуйте позу протягом 5-8 дихань, потім повторіть на протилежну сторону.
  6. Зворотна поза (Supta Matsyasana): Ляжте на спину, зігніть коліна та поставте стопи на підлогу. Помістіть руки під сідниці, підтримуючи нижню частину спини. Загніть лікті та підніміть груди вгору, створюючи легкий зворот у спині. Утримуйте позу протягом 5-8 дихань, відчуваючи розтягування та відновлення спини.
Рекомендуємо

Ця ранкова йога-практика для розслаблення спини дозволить вам позбутися напруги та підготувати своє тіло до нового дня. Практика цих поз рано вранці не тільки поліпшить вашу фізичну гнучкість, але й забезпечить зосередженість, заспокоєння та гарний настрій.

Пам’ятайте про глибоке дихання та слухайте своє тіло під час виконання вправ. Запрошуйте спокій та гнучкість у своє життя за допомогою цієї ранкової йога-практики.