10 Корисних Йога-поз для Здоров’я та Гармонії

0
399
йога
Дівчина займається йогою

Йога – це давнє мистецтво, яке не лише сприяє фізичному здоров’ю, а й допомагає знаходити гармонію між тілом, розумом та душею. Для жінок йога особливо важлива, оскільки вона може підтримувати здоров’я, розслабити розум, зміцнити тіло та сприяти балансу емоцій.

У цій статті ми представимо вам 10 корисних йога-поз, які сприятимуть вашому здоров’ю та гармонії.

Поза Гори (Mountain Pose)

Рекомендуємо

Почніть свою практику йоги з цієї пози, стоячи з ногами на ширині плечей. Розтягніть хребет, опустіть плечі, закрийте очі та зосередьтеся на своєму диханні. Ця mountain pose допомагає покращити осанку, збільшити внутрішню силу та заспокоїти розум.

Поза Дерева (Tree Pose)

Станьте на одну ногу, зігніть іншу ногу в коліні та поставте підборіддя на гомілку або стегно. Підніміть руки над головою та зосередьтеся на своєму диханні. Ця йога поза допомагає покращити рівновагу, зміцнити ноги та заспокоїти розум.

Асана Дерево

Асана Кота-Корови (Cat-Cow Pose)

Зігніться на всі чотири, розташуйте коліна під стегна, а руки під плечі. Згинаючи спину, вдихніть і погляньте вгору (Корова), а потім видихаючи, округліть спину вгору і спустіть голову (Кіт). Повторюйте цю послідовність, синхронізуючи рух з диханням. Ця cat-cow asana розслаблює спину, зміцнює м’язи і покращує гнучкість хребта.

Поза Перевернутого Трикутника (Revolved Triangle Pose)

Розставте ноги на ширину стегон, покрутіть одну ногу на 90 градусів, зігніться вперед і косніться рукою зовнішньої сторони стопи. Підніміть іншу руку вертикально вгору. Ця асана перевернутого трикутника зміцнює ноги, розтягує боки та покращує переварення.

Поза Голуба (Pigeon Pose)

Сядьте на підлогу, зігніть одну ногу під себе, а іншу простягніть назад, розташувавши стопу на підлозі. Пом’якште передню ногу і нахилийся вперед, зосереджуючись на розслабленні та розтягуванні стегна та сідниць. Ця поза зменшує напругу в сідницях, розтягує стегна та покращує гнучкість тазової області.

Асана голуб

Поза Верблюда (Camel Pose)

Сідайте на коліна, покладіть руки на стегна та підніміть груди вгору, нахилившись назад. Розслабте шию та погляньте назад, якщо це зручно. Ця поза зміцнює спину, відкриває груди та покращує осанку.

Поза Савасани (Corpse Pose)

Лягайте на спину, розтягуйте руки та ноги, закрийте очі та повністю розслабтеся. Зосередьтеся на своєму диханні та відчуйте спокій та глибоку релаксацію. Ця поза допомагає заспокоїти розум, відновити енергію та покращити якість сну.

Поза Богині (Goddess Pose)

Розставте ноги на ширину стегон, зігніть коліна і спустіться в присідання. Розтягуйте руки в сторони на рівні плечей. Замітьте, щоб коліна були над п’ятками. Ця поза зміцнює ноги, відкриває тазову область та покращує кровообіг.

Поза Голубки (Pigeon Pose)

Сядьте на підлогу зі скресаними ногами, потім простягніть одну ногу назад, тримаючи п’яту розтягнутою. Згинаючи іншу ногу під себе, спускайтеся на передню ногу, опускаючи коліно на підлогу. Ця поза розтягує сідниці, стегна та спину, поліпшує гнучкість та сприяє розслабленню.

Додавання регулярної йога-практики до вашого розкладу може принести вам багато користі для здоров’я та гармонії. Спробуйте ці 10 йога-поз і дайте своєму тілу, розуму та дусі час на відновлення та розквіт. Зануртесь у світ йоги і відкрийте для себе нові глибини фізичного та емоційного благополуччя.